Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрпошта" повідомила про можливі затримки доставки пошти у західні регіони, де сильні паводки

"Укрпошта" повідомила про можливі затримки доставки пошти у західні регіони, де сильні паводки

Транспортне сполучення частково порушене з населеними пунктами на Прикарпатті, Буковині та в Закарпатті.

"Укрпошта" попередила про можливі затримки із доставкою пошти в Івано-Франківську, Закарпатську та Чернівецьку області, де почалися сильні паводки.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Через паводки у західних областях частково порушено транспортне сполучення із ними. Зокрема, повідомляється про затримку пошти у 91 населений пункт Івано-Франківської області, населені пункти басейну річки Прут та чотири відділення у Чернівецькій області.

Звичайний графік роботи "Укрпошти" буде відновлено після ліквідації наслідків негоди в районах, що постраждали від стихії. Звичайний графік роботи Укрпошти буде відновлено після ліквідації наслідків стихії, йдеться у повідомленні. 

Також повідомляється, що 24 червня вже відновлена робота відділень у Рахівському районі Закарпаття. Зазначається, що мешканці більшості постраждалих від негоди населених пунктів вже отримали пенсії та соцдопомогу. Інші громадяни отримають виплати після поновлення роботи відділень.

Як повідомлялося, захід України потерпає від повеней, будинки та дороги затоплює, людей евакуюють. Після сильних опадів утворилися потоки, які розливаються та псують все на своєму шляху. Відомо вже про трьох жертв стихії. опади призвели до масштабних паводків у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, та Закарпатській областях. Найскладніша ситуація на Прикарпатті та Буковині - там оголосили про "червоний" рівень небезпеки. 

Відео Надзвичайна ситуація: на Західній Україні очікують пік негоди

Надзвичайна ситуація на Західній Україні: там сьогодні очікують пік негоди - і  прогнози синоптиків, схоже, справджуються. На Прикарпатті розлилися усі річки: зокрема Прут і Дністер. Негода вирує і на Буковині. Чи піднялась вже вода у Чернівцях і що загалом відбувається у регіонах – у прямих включеннях.

Надзвичайна ситуація: на Західній Україні очікують пік негоди

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції