Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрпошта" знову відправлятиме посилки до Китаю після паузи через спалах коронавірусу

Заборон щодо приймання посилок з КНР немає.

"Укрпошта" від 26 лютого відновлює приймання усіх видів відправлень до Китаю.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Там кажуть, що це стало можливим  завдяки допомозі Посольства КНР в Україні.

Нині жодних заборон з боку Національної пошти Китаю щодо приймання посилок немає. Раніше відправлення призупинили через проблеми з авіаперевезеннями на тлі спалаху коронавірусу в Китаї.

Як повідомлялося, жодних доказів ризику поширення нового китайського коронавірусу через товари немає. Всесвітня організація охорони здоров'я не вводила жодних заборон для переміщення товарів через кордони і міжнародної торгівлі.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції