"Укртатнафта" призупиняє виробництво та постачання авіапалива через непогашення ДФС податкових векселів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Через конфлікт між ДФС та "Укртатнафтою" авіаперельоти можуть бути паралізовані.

ПАТ "Укртатнафта", яка постачає авіапаливо до міжнародного аеропорту "Бориспіль" збирається припинити його виробництво та постачання через блокування Державною фіскальною службою України механізму погашення податкових векселів.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

"Укртатнафта" має залишки палива в аеропорту "Бориспіль" у кількості 2,2 тис. тонн, які може постачати, але, за відсутності відповідного реагування державних органів і позиції ДФС, вимушена припинити виробництво та відвантаження авіапалива", - йдеться у заяві.

Як зазначили в компанії, через відсутність механізму погашення податкових векселів під час продажу авіапалива їхнє оформлення здійснюється відповідно до змін положень Податкового Кодексу, які набули чинності з 1 січня 2019 року.

"Оскільки процес погашення податкових векселів залишається заблокованим ДФС України, це з початку січня призвело до блокування коштів компанії у сумі 131 млн грн", - додали в "Укртатнафті".

Окрім цього у компанії наголосили, що ДФС застосовує до "Укртатнафти" штрафні санкції у розмірі 13 млн грн за постачання палива у святкові дні 1-2 січня, коли фіскальні органи не здійснювали прийом та реєстрацію векселів. 

Нагадаємо, ввечері 29 січня в аеропорту "Бориспіль" сталася затримка на 1-2 години 22-х рейсів авіакомпанії "Міжнародні Авіалінії України". Причиною затримок у компанії назвали збій у заправці літаків авіаційним пальним.

Залиште свій коментар

Вибір редакції