Перейти до змісту
"Укрзалізниця" буде повертати гроші, якщо у вагонах не працюватимуть кондиціонери

Стало відомо, що робити, якщо кондиціонери у потягу не працюють.

ПАТ "Укрзалізниця" має повернути доплачені гроші за кондиціонер, якщо він не працюватиме після офіційної скарги. Про це розповіли в ефірі “Сніданку з 1+1”.

"Звісно ми намагаємось підготувати всі поїзди, які ми задіємо на літні перевезення проходять комісійну перевірку. Створюється комісія, фахівці відповідні дивляться, але звісно фірмові дещо кращої якості", - розповів директор департаменту пасажирських перевезень ПАТ “Укрзалізниця” Олександр Красноштан.

Зазначається, що таку різницю пасажири помітили ще минулого року, і активно скаржились на погані умови в соціальних мережах. Найбільше нарікали на відсутність кондиціонерів.

В "Укрзалізниці" кажуть, кондиціонери є приблизно в половині вагонів, але за такий комфорт доведеться доплатити - приблизно 15% від вартості квитка. Але, якщо у вагоні кондиціонер не працюватиме, то ці гроші вам повернуть, щоправда, тільки після офіційної скарги.

"В претензійному порядку. Тобто, пасажир залишає претензію, і претензійний відділ її розглядає, і в випадку підтвердження будуть здійснені відповідні виплати", - уточнив Красноштан.

Нагадаємо, 20 травня повідомлялося, що "Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на 18 поїздів, які в літній період курсуватимуть до популярних морських курортів України.

Відео Чи готові в "Укрзалізниці" до сезону відпусток

Цього літа в Укрзалізниці запустили 35 додаткових потягів, це  на 2 більше ніж минулоріч. Кажуть, кондиціонери є приблизно в половині вагонів. І за такий комфорт доведеться доплатити приблизно 15% від ціни квитка.  

Чи готові в "Укрзалізниці" до сезону відпусток

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин