Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" хотіла закупити російського вугілля на 12,5 млн – після розголосу тендер скасували

У компанії обіцяють провести розслідування.

"Укрзалізниця" скасувала тендер на закупівлю 2,9 тисяч тонн російського вугілля через компанію-посередника.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

"Тендер скасований. Буде проведено службове розслідування, щодо підготовки тендерної процедури. Я вдячний представникам ЗМІ за привернення уваги до цієї закупівлі", — наголосив очільник правління УЗ Євген Кравцов.

Зазначається, що наразі жодних договорів на постачання не укладено. Інформація про скасування тендеру обіцяють незабаром внести на веб-портал державних закупівель ProZorro.

До цього Наші Гроші повідомили, що філія "Укрзалізниці" за результатами тендерів хотіла укласти п'ять угод про поставку вугілля на 12,49 мільйона гривень із компанією "Раксел", яка через ще одну угорську компанію планувала поставляти вугілля з РФ.

Нагадаємо, у серпні стало відомо, що філія "Центр сервісного забезпечення" "Укрзалізниці" за результатами тендеру підписала два контракти з підозрілими фірмами на закупівлю 200 вишиванок та 200 лляних рушників на загальну суму 1,53 млн грн

Після скандалу виконувач обов'язків голови правління УЗ Євген Кравцов повідомив, що компанія не буде закуповувати рушники і вишиванки. Окрім цього, він доручив зробити повний аудит процедур закупівель УЗ.

Відео Безпека пасажирів "Укрзалізниці": після ліквідації лінійної поліції побільшало злочинів у потягах

250 потягів рухаються щодня мереживом української залізниці. У кожному від 500 до 700 пасажирів, тобто десь 175 тисяч людей щодня. І всі ці люди геть беззахисні. Виявляється, українські пасажирські потяги ніхто не охороняє. Пасажирів б'ють, ґвалтують, грабують все частіше. Хто мусить відповідати за безпеку пасажирів і про що ми навіть не здогадуємось – дивіться у сюжеті.    

Безпека пасажирів "Укрзалізниці": після ліквідації лінійної поліції побільшало злочинів у потягах

Залиште свій коментар

Вибір редакції