"Укрзалізниця" запустила акцію та майже вдвічі знизила вартість квитків до Чехії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Запровадити новацію планується від 3 лютого 2020 року.

"Укрзалізниця" пропонує подорожувати до Європи із суттєвими знижками. Зокрема, вартість проїзду в напрямку Україна — Чехія буде знижена на 65% на перші три квитки в обох напрямках.

Про це йдеться в "ТСН.Ранок".

На думку залізничників, це допоможе заохотити пасажирів до поїздок у міжнародному сполученні залізничним транспортом та посилити конкуренцію авіа- та автотранспорту. 

Угодою встановлюється вартість проїзду в міжнародному сполученні в напрямку Україна — Чехія — Україна за "Дисконтною програмою УЗ-ЧД / First Minute Europe" (при розрахунку вартості для АТ "Укрзалізниця" приймається знижка в розмірі 65 % до вартості повного квитка) на три місця для АТ "Укрзалізниця" в обох напрямках та три квитки для АТ "Чеські залізниці" в обох напрямках.

Вартість проїзду становитиме: 

  • Київ — Прага — 62 євро на заміну діючих 97,2 євро;
  • Львів — Прага — 48 євро на заміну діючих 80,2 євро

Нагадаємо, найбільший приватний залізничний перевізник Чехії RegioJet планує цьогоріч влітку відкрити маршрут між Прагою та станцією Мостиська-2 у Львівській області. Компанія має намір почати пасажирські перевезення з Праги через Пардубіце, Острави, Богумін (Чехія), Краків, Жешув, Перемишль, Медика (Польща) до станції Мостиська 2, що у Львівській області. Перший потяг за цим маршрутом може відправитися вже 14 червня.

Відео Безпека пасажирів "Укрзалізниці": після ліквідації лінійної поліції побільшало злочинів у потягах

250 потягів рухаються щодня мереживом української залізниці. У кожному від 500 до 700 пасажирів, тобто десь 175 тисяч людей щодня. І всі ці люди геть беззахисні. Виявляється, українські пасажирські потяги ніхто не охороняє. Пасажирів б'ють, ґвалтують, грабують все частіше. Хто мусить відповідати за безпеку пасажирів і про що ми навіть не здогадуємось – дивіться у сюжеті.    

Безпека пасажирів "Укрзалізниці": після ліквідації лінійної поліції побільшало злочинів у потягах

Залиште свій коментар

Вибір редакції