"Укрзалізниця" не пустила до поїздів 340 пасажирів через нові карантинні правила проїзду

"Укрзалізниця" не пустила до поїздів 340 пасажирів через нові карантинні правила проїзду

Фото: Укрзалізниця

Для поїздки громадським транспортом між регіонами потрібен "антикоронавірусний" документ.

Від 21 жовтня, коли в Україні почали діяти нові карантинні правила пасажирів між регіонами, "Укрзалізниця" не допустила до поїздок до 0,3% пасажирів, тобто кожного 367-го. Головна причина – відсутність "ковідних" документів, що дають право на поїздку.

"Починаючи від 21 жовтня було перевезено понад 125 тисяч пасажирів поїздами далекого сполучення та "Інтерсіті+", з них лише 340 не допущено до поїздів через відсутність вакцинації або тесту. Загалом ситуація з перевезенням абсолютно контрольована. Пасажири отримали всю інформацію, з розумінням поставилися до нових правил перевезень та в більшості випадків їх неухильно дотримуються. Також хочу подякувати всім поїзним бригадам, робітникам станцій, вокзалів, контактного центру за злагоджену та професійну роботу у цій нестандартній ситуації", — зазначив керівник пасажирського напрямку АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський.

Які документи потрібно мати пасажирам під час поїздок міжрегіональним громадським транспортом від 21 жовтня:

  • квиток на поїзд, автобус чи маршрутку;
  • для пасажирів "Укрзалізниці" - документ, що посвідчує особу;
  • документ про вакцинацію чи тест на відсутність коронавірусу:
  1. або документ про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;
  2. або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19 (сертифікат про вакцинацію може бути або паперовий, або згенерований у застосунку "Дія");
  3. або негативний результат ПЛР-тест чи експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у транспорт).

Для пасажирів віком до 18 років наявність "антикоронавірусних" документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу (для залізниці), не вимагається.

Фото: Укрзалізниця

Новини України: як поліція перевіряє дотримання нових обмежень у міжміському транспорті

Новини України: як поліція перевіряє дотримання нових обмежень у міжміському транспорті

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9688
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація