Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" обіцяє впровадити нові стандарти чистоти у вагонах вже цього літа

Зміни ретельно готували, твердять залізничники.

В "Укрзалізниці" анонсували велике прибирання та продемонстрували, як митимуть вагони, аби від них не смерділо. Водночас чиновники просять бути чемними і пасажирів – не красти та не псувати білизну в потягах, бо торік збитків від цього набралося на кілька мільйонів гривень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Обробляти вагони хочуть парою і хімією – і ретельне прибирання стане нормою, а вбиральні матимуть приємний запах. Вологе прибирання більше не буде обов’язком провідників, для цього задіюватимуть окремі бригади фахівців. У керівництві обіцяють створити гарячу лінію, на котру прийматимуть скарги.

ВідеоВ "Укрзалізниці" обіцяють влаштувати велике прибирання у потягах

Сьогодні демонстрували, як митимуть вагони, аби пахло, а не смерділо. Провідники більше не робитимуть вологе прибирання. Чепурити ж усе будуть окремі бригади фахівців. Водночас чиновники просять бути чемними і пасажирів - не красти та не псувати білизну в потягах. Торік поцупили постіль на кілька мільйонів гривень. 

В "Укрзалізниці" обіцяють влаштувати велике прибирання у потягах

В "Укрзалізниці" наполягають, що миття ганчірками та водою відходить у минуле. Натомість настає час професійніх парогенераторів, яких у травні закуплять півтори сотні за близько 20 мільйонів гривень. І наслідки дуже скоро відчують не лише пасажири найзавантаженіших напрямків – на Харків, Львів і Одесу. Аби ефект був бездоганний, при підготовці змін задіяли авіаційний та іноземний залізничний досвід.

Пасажири про нові плани ще не чули, і продовжують нарікати на неохайність і запахи в потягах. "Ну, соромно. Бувають різні провідники. Постіль брудна буває, мокра", - кажуть клієнти залізниці.

Кореспондент ТСН Ганна Бока

Залиште свій коментар

Вибір редакції