"Укрзалізниця" отримала тимчасового очільника

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Марчек працює в компанії від 2014 року.

Кабінет міністрів у середу, 5 лютого, призначив тимчасовим виконувачем обов'язки голови правління "Укрзалізниці" члена правління компанії Желька Марчека.

Відповідне розпорядження оприлюднено на Урядовому порталі.

"Покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку голови правління акціонерного товариства "Українська залізниця", виконання обов’язків голови правління зазначеного товариства на члена правління акціонерного товариства "Українська залізниця" Марчека Желька", - йдеться у документі.

Зазначимо, Марчек працює в "Укрзалізниці" від 2014 року. Спочатку був незалежним членом наглядової ради, а в червні 2016 року став членом правління.

Відео Уряд залучить німецьких фахівців до розвитку "Укрзалізниці": чи вдале це рішення

Останні новини такі: залізницю їм точно не передаватимуть і не віддаватимуть у концесію. Тобто, німці в Україні будуть спочатку консультувати. На першому етапі вони проведуть аудит і складуть "дорожню карту" розвитку залізниці. Залізницю вже очолював поляк, тепер запрошують німців - у чому ж різниця – дивіться далі.    

Уряд залучить німецьких фахівців до розвитку "Укрзалізниці": чи вдале це рішення

Нагадаємо, 29 січня Кабмін звільнив голову "Укрзалізниці" Євгена Кравцова.

Перед цим міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що хоче звільнити очільника "Укрзалізниці" Євгена Кравцова через масштабну корупцію у галузі вантажного перевезення. Водночас Кравцов заперечив чутки про конфлікт "Укрзалізниці" з Міністерством інфраструктури.

15 листопада глава уряду Олексій Гончарук анонсував ухвалення рішення про зміну керівництва "Укрзалізниці". За його словами, працівники підприємства скаржаться на "дику корупцію", адже менеджмент "опікується своїми кишенями, а не тим, як ідуть справи в "Укрзалізниці". Так він прокоментував те, що протестувальники звинуватили директора УЗ Євгена Кравцова у корупції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції