Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" підготувала п’ять рейкових автобусів для експресів до аеропорту "Бориспіль"

У одному такому автобусі планується розмістити до 90 сидінь.

"Укрзалізниця" вже підготувала рухомий склад із п’яти рейкових автобусів, які будуть курсувати сполученням Київ-Пасажирський – міжнародний аеропорт "Бориспіль".

Про це на своїй сторінці у Facebook написав очільник УЗ Євген Кравцов.

Фотогалерея В "Укрзалізниці" показали, як будується залізниця з Києва до аеропорту "Бориспіль" (9 фото)

"Днями привели до ладу 5 автобусів виробництва фірми Pesa Bydgoszcz SA. Їх залишилось лише пофарбувати та облаштувати інтер’єр салону. Ремонт робили, як і водиться, власними силами, у локомотивному депо "Гречани". У кожному рейковому автобусі планується розмістити до 90 сидінь", - заявив він.

Кравцов також зазначив, що на Центральному залізничному вокзалі вже почалась реконструкція платформи 14 колії, з якої й вирушатимуть експреси на "Бориспіль".

Важливе питання – що за рухомий склад буде курсувати з Центрального залізничного вокзалу до Міжнародний аеропорт "Бориспіль".  Днями привели до ладу 5 автобусів виробництва фірми Pesa Bydgoszcz SA. Їх залишилось лише пофарбувати та облаштувати інтер’єр салону. Ремонт робили, як і водиться, власними силами, у локомотивному депо "Гречани". У кожному рейковому автобусі планується розмістити до 90 сидінь. Ще з важливого – на  вокзалі розпочалася реконструкція платформи 14 колії, з якої відправлятимуться експреси до аеропорту. Перший поїзд, як і обіцяли, вийде на маршрут вже цього року. Volodymyr Groysman

Опубліковано Євгеном Кравцовим Неділя, 23 вересня 2018 р.

Нагадаємо, наразі триває будівництво залізничного сполучення Києва та аеропорта "Бориспіль". Станом на кінець травня "Укрзалізниця" вже виконала майже 25% загального обсягу робіт із будівництва швидкісної лінії.

ВідеоЕкспрес до "Борисполя" будують з випередженням графіка і економією у понад 100 мільйонів гривень, - Гройсман

Колії для залізничного експресу з Києва до аеропорту Бориспіль вже кладуть поруч із летовищем. Майже наполовину сполучення вже готове. Будівництво залізничної гілки йде з випередженням графіка і навіть з економією у понад сто мільйонів гривень. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Перший потяг рушить вже першого грудня цього року. Із центрального залізничного вокзалу Києва до аеропорту він дістанеться всього за сорок хвилин. Потяг, обіцяють, буде не дорожчим за автобусний експрес до Борисполя. 

Експрес до "Борисполя" будують з випередженням графіка і економією у понад 100 мільйонів гривень, - Гройсман

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції