"Укрзалізниця" підвищила вартість чаю та постільної білизни у поїздах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В компаніїї переконують, що це вимушений крок.

"Укрзалізниця" від 15 січня підняла вартість на деякі послуги в поїздах. Зокрема постільна білизна подорожчала на 20 грн, а чай на 2 грн.

Про це повідомляє ЦТС.

У відповідь на інформаційний запит видання, в компанії уточнили, що комплект постільної білизни у вагонах СВ та в міжнародних поїздах тепер коштує 60 грн, в купейних і плацкартних вагонах - 50 грн. Відзначимо, що до змін ціна користування комплектом білизни становила 30 грн.

Стосовно підвищення цін на напої в поїзді, то відтепер єдина ціна на чай, каву або пляшку води об'ємом 0,5 л становить 10 грн.

В "Укрзалізниці" заявляють, що змушені були переглянути ціни через різке зростання вартості матеріалів, палива, електроенергії, що впливають на собівартість послуг. Також в компанії відзначають, що ціна постільної білизни все одно залишилася нижчою, ніж в інших країнах.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" цьогоріч запланувала підвищити вартість квитків.Таким чином, протягом 2019 року ціни на квитки планують піднімати двічі - на 12% у квітні і на стільки ж у жовтні. Крім того, компанія має намір підвищити вартість пасажирських перевезень ще на 13-20% в залежності від категорії поїзда і типу вагона.

ВідеоЗалізничні квитки для пільговиків доступні онлайн

Залізничні квитки для пільговиків доступні онлайн. Укрзалізниця запровадила продаж квитків для людей з інвалідністю через інтернет. За даними НБУ, за дев'ять місяців 2018-го кількість безготівкових операцій зросла на 5% порівняно з 2017-м. Українці стати менше писати листів.

Залізничні квитки для пільговиків доступні онлайн

Залиште свій коментар

Вибір редакції