"Укрзалізниця" показала 7 відремонтованих вагонів "Інтерсіті", які курсуватимуть з Києва до Запоріжжя (фото)

Вартість робіт — майже 16 млн гривень.

"Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації сімох пасажирських вагонів. Вже з наступного тижня вони поповнять склад пасажирського поїзда "Інтерсіті" № 738/737, що курсує маршрутом "Київ — Запоріжжя".

Як повідомили у пресслужбі "Укрзалізниці", вагони обладнані сучасними системами відеоспостереження, кондиціонування повітря, регулювання температури окремо в кожному купе, кнопкою виклику провідника та індикатором зайнятості вбиральні.

Монітори в купе показують температуру, швидкість потяга, дату, час та інше. У кожному купе є розетки з USB-портами. Встановлені вакуумні туалети, оновлена система подачі води.

Термін виконання ремонту кожного такого вагона — близько 3 місяців, а вартість робіт — майже 16 млн гривень,

"У найближчі кілька місяців планується відремонтувати ще 24 пасажирські вагони, а загалом у 2021 році — виконати капітально-відновлювальний ремонт 50 вагонів", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно потяг "Укрзалізниці" "Інтерсіті" сполученням "Київ-Запоріжжя" потрапив у скандал. Пасажири, які заздалегідь придбали квитки, не змогли зайняти свої місця, бо їх там не було.

Наступна публікація