"Укрзалізниця" повернула кошти за понад 640 тисяч квитків і чекає звернень ще 100 тисяч пасажирів

"Укрзалізниця" повернула кошти за понад 640 тисяч квитків і чекає звернень ще 100 тисяч пасажирів

Фото: УНІАН

Структура має повернути ще майже 40 мільйонів гривень.

АТ "Укрзалізниця" мала на час припинення перевезення через карантинні обмеження реалізованих понад 740 тисяч квитків, тож впродовж вказаних термінів поступово повертає за них кошти і вже віддала 229 млн гривень.

Про це в коментарі ТСН розповів директор з пасажирських перевезень АТ "Укрзалізниця" Олександр Толкачов.

«Вирішили, щоб не створювати скупчення людей на вокзалі та не викликати невдоволення пасажирів, повернути квитки в повному обсязі з врахуванням всіх комісійних зборів та зборів за резервування, та період повернення проїзних документів продовжився після закінчення карантину впродовж 90 діб на внутрішньодержавному сполученні, та 180 діб на міждержавному сполученні», - каже Толкачов.

Він уточнив, що на 12:00 18 березня, коли було зупинене сполучення, було наперед реалізовано 743 тис. 959 проїзних документів, з них вже за 642 тис. 901 кошти повернули. «Ще не звертались до нас 101 058 пасажирів. За їхнім зверненням ми будемо проводити повернення коштів. Загалом повернуто вже 229 млн 118 тисяч з половиною гривень», - зазначив представник "Укрзалізниці".

Він також наголосив, що якщо люди купували квитки у касі, то і отримувати кошти назад мають також через спеціальну касу для повернення проїзних документів, а якщо купівля була онлайн - то кошти повертатимуться через банк впродовж 1-2 днів. «Для повернення треба з паспортом підійти в квиткову касу і провести повернення. Або вийти на наш сайт, де є спеціальна кнопка, можна повернути квитки, повернути через наш сайт. Ми не затримуємо кошти», - заявив Толкачов.

Нагадаємо, що "Укрзалізниця" призначила на найближчі вихідні та до Дня Конституції додаткові поїзди. Квитки на зазначені поїзди реалізовуватимуться на 50% місць. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація