"Укрзалізниця" повернула в "Інтерсіті+" старого постачальника їжі, але платитиме він більше

"Укрзалізниця" повернула в "Інтерсіті+" старого постачальника їжі, але платитиме він більше

УНІАН

Захід тимчасовий і тендер для компаній проведуть найближчим часом.

"Укрзалізниця" підписала додаткову угоду на 4 місяці з компанією "Вог Кафе" щодо надання послуг харчування у "Інтерсіті+". Ця компанія забезпечувала харчування у швидкісних потягах і раніше.

Зазначається, що тепер замість 1,3 млн грн на місяць "Вог Кафе" платитиме 4,25 млн грн з ПДВ на місяць. Проте тендер на постачальника харчування не скасовується – його оберуть найближчим часом, повідомляє пресслужба залізниці.

"У кваліфікаційних критеріях до потенційних учасників Укрзалізниця врахує наявність кваліфікованого персоналу, відповідного обладнання та матеріально-технічної бази. Також потенційні учасники повинні мати досвід одночасного надання таких послуг для великої кількості осіб. Аукціон буде проведено без обмежень кількості раундів", - йдеться у повідомлення.

Нагадаємо:

  • ЗМІ повідомили, що переможцем тендеру на забезпечення харчування пасажирів потягів "Інтерсіті" стала компанія "Грінед" без відповідного досвіду. Компанія виграла конкурс у WOG та Socar, а також Do&Co.
  • "Укрзалізниця" звільнила керівництво філії "Українська залізнична швидкісна компанія" за непрозоре проведення конкурсу з харчування у швидкісних поїздах.