"Укрзалізниця" призначає нічний потяг до Перемишля: графік курсування

"Укрзалізниця" призначає нічний потяг до Перемишля: графік курсування

"Укрзалізниця" призначає нічний потяг Київ - Перемишль (Польща). 

Він почне курсувати від 11 червня з Києва о 19:48 та прибуватиме до Перемишля наступного дня о 07:21. У зворотному напрямку потяг вирушатиме від 12 червня о 18:39 та прибуватиме до Києва о 09:21.

По це повідомляє український залізничний перевізник.

Зазначається, що завдяки цьому рейсу пасажири матимуть зручну пересадку на потяги, які курсують до інших міст Польщі та Австрії.

  • Так, після прибуття о 07:21 до Перемишля можна пересісти о 10:21 на Інтерсіті № 105 Перемишль — Відень — Грац.
  • Також можна зручно зробити пересадку на потяг Інтерсіті № 3804 Перемишль — Щецин, який курсує, зокрема, через міста Краків, Катовіце, Вроцлав, Зелена Гура, Щецин.
  • У зворотному напрямку можна також скористатися потягами, що курсують Польщею та Австрією, для пересадки на потяг № 54/53 Перемишль — Київ.

Так, потяг № 104  Грац — Відень — Перемишль  вирушає о 05:26 з Граца й о 08:10 з Відня та прибуває до Перемишля о 17:03. Потяг № 73104 Вроцлав — Перемишль вирушає о 09:10 та прибуває до Перемишля о 16:59. Він робить зупинки, зокрема, у Кракові, Тарнуві та Дембиці.

Нагадаємо, від 1 червня змінюються правила видачі безкоштовних квитків українцям для поїздок Польщею. Від першого дня літа пасажири з України матимуть можливість безкоштовного проїзду лише на маршрутах з та до таких міст: Хелм, Дорогуськ, Люблін, Грубешів, Перемишль, Загуж, Ярослав та Жешув. Інші правила безкоштовного користування залізницею Польщі для українців залишаються незмінними.

Читайте також:

Укрзалізниця запустила човникові рейси сполученням Дарниця – Святошин

Укрзалізниця запустила човникові рейси сполученням Дарниця – Святошин

Повʼязані теми:

Наступна публікація