До новорічних свят "Укрзалізниця" призначила додатковий нічний поїзд сполученням Київ-Маріуполь

Окрім задоволення попиту пасажирів, підприємство відзвітувало про проведені ремонтні роботи на залізничних коліях.

З 22 грудня "Укразалізниця" запускає додатковий швидкий нічний поїзд сполученням Київ-Маріуполь. 

"Це соціально важливий напрямок, і призначаючи цей поїзд, ми пропонуємо пасажирам ще один, додатковий, варіант зручно дістатися з Маріуполя до Києва, адже поїзд робитиме лише кілька зупинок, і матиме зручний час відправлення і прибуття до столиці" - сказав голова ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Бальчун.

Зазначається, що нічний швидкий поїзд "№ 184/183 Київ – Маріуполь курсуватиме з 22 грудня по парних числах через день, відправлення з Києва о 18:53 та прибуття в Маріуполь наступного дня о 12:20. У зворотному напрямку з Маріуполя поїзд курсуватиме з 23 грудня через день по непарних числах, відправлення о 17:46 та прибуття на станцію Київ – Пасажирський наступного дня о 12:08", - говориться у повідомленні.

За інформацією, запуск нового поїзда став можливим завдяки ремонтним роботам, проведеним на дільницях Запоріжжя–Комиш-Зоря–Волноваха. Завдяки реконструкції, "пропускна здатність дільниці збільшилася до 23 пар вантажних і 4 пасажирських поїздів за добу".

Нагадаємо, на новорічні свята "Укрзалізниця" призначила чотири додаткові поїзди, а також збільшила періодичність курсування п'яти цілорічних поїздів. Додаткові поїзди призначені на період від 24 до 31 грудня. 

ВідеоУкрзалізниця запустила мобільну версію сайту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: