"Укрзалізниця" призначила на найближчі вихідні та до Дня Конституції додаткові поїзди

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Квитки на зазначені поїзди реалізовуватимуться на 50% місць.

Напередодні й після Дня Конституції України, на період від 19 по 21 червня, а також від 26 по 29 червня, "Укрзалізниця" призначила курсування 5 додаткових регіональних поїздів.

Про це повідомляє пресслужба перевізника.

Так, на вказаний період призначено щоденне курсування наступних регіональних поїздів:

  • №864/866 сполученням Неданчичі, Чернігів - Київ-Волинський;
  • №884/883 Фастів - Зернове - Київ-Волинський;
  • №888/887 Київ-Волинський - Ворожба - Фастів;
  • №896/895 Київ-Волинський - Конотоп, Шостка - Київ-Волинський; 
  • №880/882 Київ-Волинський - Славутич - Фастів.

Зазначається також, що у разі збільшення попиту "Укрзалізниця" готова призначати ще поїзди в напрямках, де послаблені карантинні заходи, але закликає пасажирів виконувати рекомендації МОЗ під час проїзду залізничним транспортом.

В "Укрзалізниці" нагадали, що під час проїзду залізничним транспортом потрібно перебувати на вокзалах, платформах та поїздах виключно в захисних масках, користуватися санітайзерами для рук, дотримуватися соціальної дистанції - не менше 1,5 м, а при виявленні симптомів гострої респіраторної хвороби залишатися вдома.

Нагадаємо, від 1 червня в Україні розпочався перший етап відновлення курсування потягів. Від 4 червня "Укрзалізниця" відновила сполучення із західними областями України, куди тимчасово через карантин не курсували потяги. Від 10 червня відновили рух поїздів далекого сполучення у Вінницькій області. Так, відкрито продаж квитків для поїздів №106/105 Одеса - Київ на станції Вінниця та №772/771 Хмельницький - Київ на станції Гнівань. А від 13 червня поновлено курсування поїзда № 779/780 у сполученні Суми - Вінниця з відправленням із Сум та Вінниці.

Відео Як "Укрзалізниця" дбає про пасажирів купейних вагонів

За добу "Укрзалізниця" перевезла майже 50 тисяч пасажирів. Одним із перших квиток купив наш Максим Хотіленко. Він прокотився до Харкова на комфортному Інтерсіті, а до столиці повернувся у звичайному купе. Під час поїздки Максим на власному досвіді побачив, як дбають за пасажирів трохи іншої цінової політики і тепер готовий про все нам розповісти. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Як "Укрзалізниця" дбає про пасажирів купейних вагонів

Залиште свій коментар

Вибір редакції