"Укрзалізниця" призначила поїзд для евакуації українців із Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також цим потягом росіяни зможуть дістатися Москви.

"Укрзалізниця" призначила на 27 березня рейс поїзда №906 "Київ - Москва" і зворотно для повернення до своїх країн громадян України та РФ, які через коронавірусний карантин не можуть самостійно перетнути кордон.

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

"Поїзд вирушить із Києва 27 березня о 18:36, прибуде до Москви 28 березня о 10:14. У зворотному напрямку поїзд під №905 вирушить із Москви 28 березня о 19:35, прибуде до Києва 29 березня о 07:32", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, потяг було призначено на виконання доручення Міністерства закордонних справ та Міністерства інфраструктури України.

Окремо наголошується, що квитки на цей поїзд можна придбати винятково через онлайн-систему booking.uz.gov.ua.

поширення коронавірусу у світі, інфографіка 10:00 26 березня
ТСН

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції