Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" скасувала резервування квитків через інтернет на новорічні свята

Таке рішення було прийнято, аби запобігти перепродажу квитків.

Для запобігання зловживанням квитків через інтернет,  від 1 грудня їх можна буде лише придбати, а не зарезервувати.

Про це сьогодні, 1 грудня, повідомили у прес-центрі ПАТ "Укрзалізниця".

"Відсьогодні, з 1 грудня 2016 року, на період новорічних свят, в якості експерименту буде призупинено надання послуги резервування місць у поїздах через інтернет. Квитки через інтернет відтепер можна лише придбати, а не зарезервувати. У компанії пішли на цей крок у рамках антикорупційних заходів", – йдеться у повідомленні.

Рішення призупинити операцію резервування місць у поїздах через мережу інтернет прийнято керівництвом "Укрзалізниці" з огляду на численні звернення пасажирів щодо проблем із придбанням квитків у період масових перевезень, зокрема на зимові свята. В "Укрзалізниці" сподіваються, що такий експеримент дозволить запобігти зловживанням, пов'язаним із незаконним перепродажем проїзних документів.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" скасувала низку рейсів швидкісних поїздів "Інтерсіті" та "Інтерсіті+" у новорічну ніч. Таке рішення пояснюється падінням пасажиропотоку у Новий рік. Крім того, обмежується маршрут курсування поїзда "Інтерсіті+" № 734/733 Київ – Покровськ – Київ до/з станції Дніпро, відправленням з Києва 31 грудня о 17:35, з Дніпра - 1 січня о 07:10.

Залиште свій коментар

Вибір редакції