"Укрзалізниця" спростувала інформацію про купівлю коштовних статуеток

Державна адміністрація залізничного транспорту України (ДАЗТУ) спростувала інформацію про купівлю позолочених статуеток за 40 000 гривень за одиницю.

У Державній адміністрації залізничного транспорту України (ДАЗТУ) повністю спростовали інформацію, поширену низкою ЗМІ, щодо закупівлі позолочених статуеток за 40 000 гривень за одиницю.

Інформація є абсолютно недостовірною та неправдивою, а також такою, що шкодить діловій репутації та іміджу підприємства, повідомили у прес-службі ДАЗТУ.

"Це вже не перший випадок, коли Державна адміністрація залізничного транспорту стає об'єктом інформаційних атак з розповсюдженням свідомо перекручених фактів, які шкодять діловій репутації підприємства. Зокрема, ствердження щодо кількості а відповідно і вартості зазначених статуеток (по 40,0 тис. грн кожна) не відповідає дійсності", - заявили у ДАЗТУ.

У прес-службі також зазначили, що відповідно до документації конкурсних торгів щодо закупівлі предметів оздоблення металевих вимагалось подання пропозицій по предмету закупівлі, що складався з 19 найменувань, а не з "кількості 19 штук". Загальна ж кількість необхідних статуеток кожного найменування, відповідно до укладеного між сторонами договору, буде визначатися, виходячи із фактичної потреби "Укрзалізниці".

"Державна адміністрація залізничного транспорту залишає за собою право захисту своєї ділової репутації у встановленому законом порядку", - повідомили в прес-службі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: