Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" тимчасово призупиняє залізничне сполучення з Кропивницьким

Поїзди не будуть курсувати від 30 травня до 15 червня.

"Укрзалізниця" призупиняє залізничне сполучення із Кропивницьким від 30 травня до 15 червня.

Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці".

Причина – будівництво транспортного шляхопроводу. Саме тому на прохання влади міста "Укрзалізниця" змінила розклад і маршрут прямування деяких пасажирських поїздів на дільниці Знам'янка – Помічна, які раніше проходили через Кропивницький.

За зміненим маршрутом і розкладом курсуватимуть поїзди: № 120/119 Запоріжжя – Львів, № 053/054 Дніпро – Одеса, № 007/008 Харків – Одеса, № 790/789 Київ – Кременчук, № 091/092 Одеса – Костянтинівка, № 59/60 Харків – Одеса.

Пасажири, які до 6 травня включно оформили проїзні документи на зазначені поїзди, у разі відмови від поїздки до відправлення поїзда можуть повернути проїзні документи у квиткових касах. Якщо пасажир відмовиться від поїздки на станції її переривання, то кошти повернуть за непрослідувану відстань, повідомляє прес-служба підприємства.

Як повідомлялося раніше, "Укрзалізниця" виявила неправомірне нарахування працівникам вагонної дільниці станції "Київ-Пасажирський" 2018 року в розмірі понад 50 мільйонів гривень. У  розтраті винне тодішнє керівництво вагонної дільниці.

ВідеоМузика, обійми та старовинний паротяг: на київському вокзалі проводжали капелу у турне

Рівно сто років тому у світове турне звідси вирушила українська республіканська капела. Вона - аналог музичного колективу, який під час української революції створив Симон Петлюра. На початку минулого сторіччя, коли ніхто за кордоном не сприймав Україну окремо від Росії, капела показала, що українська культура - самобутня, а "Щедрик" в обробці Миколи Леонтовича став головним різдвяним хітом усього світу.  

Музика, обійми та старовинний паротяг: на київському вокзалі проводжали капелу у турне

Залиште свій коментар

Вибір редакції