Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" вдруге за кілька днів побила рекорд з продажу квитків

Компанія наголошує на великому навантаженні на сервери для купівлі квитків онлайн.

За добу, 5 грудня, "Укрзалізниця" реалізувала рекордну кількість квитків на поїзди  - 347 тисяч штук. 

Про це повідомили у прес-службі "УЗ".

"Укрзалізниця минулої доби оформила рекордну навіть для пікових перевезень кількість проїзних документів – 347 тисяч. Понад 64% із загальної кількості реалізованих квитків - 221 тисячу - пасажири придбали через інтернет. Роботу кас київського вокзалу було продовжено до кінця доби", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що тільки на станції Київ-Пасажирський за добу було продано 14 тисяч 773 квитки. Роботу 31 залізничної каси було подовжено до кінця доби, тривалість їхньої роботи й надалі визначатимуть пропорційно до попиту. 

Також в "УЗ" наголошують на серйозному навантаженні на сервери для онлайн-купівлі квитків. 

ВідеоКвитковий колапс: чому пасажири "Укрзалізниці" стоять у довжелезних чергах

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на святкові дати у популярних напрямах, але електронна система не впоралася з кількістю охочих і зламалася. Ми вирушили на вокзал, щоб перевірити, чи можна придбати квитки у касах.

Квитковий колапс: чому пасажири "Укрзалізниці" стоять у довжелезних чергах

Нагадаємо, попередній рекорд компанія побила протягом 4 грудня. Тоді було продано 244 тисячі квитків. Тим часом на вокзалах збираються великі черги, а сервіс для купівлі квитків через інтернет перевантажений і працює погано. Це викликало обурення з боку пасажирів

Залиште свій коментар

Вибір редакції