Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" відповіла Гончаруку на звинувачення у "дикій корупції"

Компанія позитивно оцінює критику.

Наглядова рада "Укрзалізниці" вважає, що компанія успішно бореться з корупцією. Про це йдеться у заяві Наглядової ради АТ "Укрзалізниці", опублікованій пресслужбою залізниці.

"Менеджмент компанії взяв на себе зобов’язання зосередитися на викоріненні корупції. З цією метою компанія на конкурсних засадах провела відбір трьох нових керівників: директора із закупівель, керівника з комплаєнс та керівника з питань управління ризиками. Вони в тісній координації працюватимуть над подальшим поліпшенням прозорості та централізацією системи закупівель, забезпеченням чіткої відповідності всіх процесів та дій правилам Компанії, виявлення всіх ризиків з метою їх пом’якшення, включаючи корупційні ризики та інші слабкі місця компанії", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що "Укрзалізниця" започаткувала внутрішню анонімну гарячу лінію, на яку працівники можуть повідомляти про випадки корупції. Незабаром буде впроваджено зовнішню анонімну гарячу лінію для громадськості.

"Компанія тісно співпрацює і надалі посилює взаємодію з правоохоронними органами, зокрема з метою протидії організованій злочинності, яка пронизала Укрзалізницю за роки існування. АТ "Укрзалізниця" взаємодіє з детективами з Національного антикорупційного бюро (НАБУ) і сприяє у проведенні ними розслідувань. За декілька останніх років департамент безпеки Товариства провів понад 1600 перевірок, за результатами яких було зареєстровано 147 кримінальних проваджень, а 15 осіб було засуджено. В цілому було вжито 1552 дисциплінарні заходи, включаючи звільнення й відсторонення від роботи", - додали у наглядовій раді.

У повідомленні уточнили, що "попри те, що багато зроблено, ми визнаємо, що зробити треба ще більше, і в цьому контексті ми вітаємо будь-яку конструктивну критику та вказування нам на недоліки, як цінний внесок для покращення показників компанії".

Пресслужба повідомила, що "Укрзалізниця також помітно підвищила свою прозорість, публікуючи дані про свої транзакції та операційні дані щодо парку вагонів і локомотивів на державному порталі відкритих даних. Вся фінансова, інвестиційна та аудиторська звітність зараз публікується онлайн".

Нагадаємо, 15 листопада глава Уряду Олексій Гончарук анонсував ухвалення рішення про зміну керівництва "Укрзалізниці". За його словами, працівники підприємства скаржаться на "дику корупцію", адже менеджмент "опікується своїми кишенями, а не тим, як ідуть справи в "Укрзалізниці". Так він прокоментував те, що протестувальники звинуватили директора УЗ Євгена Кравцова у корупції.

Пізніше директор з питань закупівель компанії Сергій Довгаленко визнав наявність "корупційних факторів" у компанії.

Відео Прем'єр-міністр Олексій Гончарук розповів про Бюджет 2020 та мораторій на землю

У нас в гостях Гончарук Олексій Валерійович – наймолодший прем’єр-міністр в історії сучасної України. До посади прем’єра був заступником голови офісу президента з економічних питань. Своїм основним завданням на посаді прем’єр-міністра називає економічне зростання та покращення умов життя людей. Олексій відповів на питання глядачів та розказав про Бюджет 2020 року.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук розповів про Бюджет 2020 та мораторій на землю

Залиште свій коментар

Вибір редакції