Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" втратила понад півмільйона гривень через діяльність вандалів

Випадки псування майна на залізниці частішають.

В Україні частішають випадки вандалізму щодо рухомого складу "Укрзалізниці", внаслідок чого підприємство потерпає від збитків. 

Про це запявили у прес-службі "УЗ". 

Повідомляється, що протягом дев'яти місяців 2018 року було пошкоджено 110 склопакетів поїздів, а збитки, яких зазнали залізничники, сягають 660 тисяч гривень. Вандалізм застосовується до швидкісних поїздів як українського, так і корейського виробництва. 

"Найпоширенішими актами вандалізму на залізниці є пошкодження лобових та бокових склопакетів електропоїздів – кидання в поїзд, що рухається, важких предметів (здебільшого каміння). І такі випадки почастішали. Прикро, що підлітки сприймають вандалізм як гру, а руйнування - як можливість виділитися у групі однолітків за рахунок прояву сили", - йдеться у повідомленні. 

Керівництво "Укрзалізниці" закликає батьків та вчителів пояснювати підліткам, що вандалізм не прикрашає людей, а така поведінка несе небезпеку як власному життю та здоров'ю, так і іншим людям, зокрема пасажирам та працівникам залізниці. Небайдужих громадян просять повідомляти про зафіксовані випадки такої поведінки. 

Нагадаємо, у Київській області вандали вщент розгромили вагон приміського електропоїзда №6036 Фастів-Київ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції