"Укрзалізниця" ввела пасажирські потяги зі швидкістю 140 км/год

Починаючи з 2000 року, технічний стан залізничних колій України значно змінився. Протяжність головних колій на залізобетонних шпалах збільшилася на 4650 км і становить 24160 км, або 82% розгорнутої довжини.

На 1270 кілометрах колії "Укрзалізниця" курсують пасажирські потяги зі швидкістю руху 140 км/год

Про це повідомив генеральний директор "Укрзалізниці" Михайло Костюк на нараді представників усіх залізниць України, яка відбулася у місті Лозова Харківській області.

За словами керівника відомства, це стало можливим, зокрема, завдяки постійному вдосконаленню технічного стану залізничних колій України.

Костюк відзначив, що останніми роками, а особливо починаючи з 2000 року, технічний стан залізничних колій України значно змінився. Протяжність головних колій на залізобетонних шпалах збільшилася на 4650 км і становить 24160 км, або 82% розгорнутої довжини проти 64,4% у 2000 році.

Водночас на таких залізницях, як Південна, Південно-Західна і Придніпровська, цей показник становить 90%. Протяжність безстикової колії збільшилася на 3400 км і становить 71% розгорнутої довжини, а на Південній і Південно-Західній залізницях – понад 90%.

Важливим досягненням, як відзначив генеральний директор "Укрзалізниці", стало введення пасажирських потягів зі швидкістю 140 км/год. На сьогодні така швидкість діє на 1270 км. Підвищено швидкість руху пасажирських потягів на 6240 км.

За словами Костюка, сьогодні "Укрзалізниця" удосконалює систему поточного утримання колій, інженерних споруд і земляного полотна.

На нараді було відзначено, що актуальність цього процесу сьогодні зростає у зв'язку зі збільшенням швидкостей руху, вимог до технічного стану колії та її технічним переоснащенням.

Читайте також:

Росія хоче запустити на Київ швидкісний потяг "Сапсан"

"Укрзалізниця" закупить 10 пасажирських потягів для швидкісного руху

В Україні квитки на потяги можна буде роздруковувати вдома

Україна і Росія домовилися про швидкісну залізницю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: