Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" за добу продала рекордні 244 тисячі квитків на поїзди

Підвищений попит спостерігається й зараз.

Протягом доби, 4 грудня, "Укрзалізниця" продала рекордну кількість квитків на поїзди - 244 тисячі штук. 

Про це повідомили у прес-службі компанії.

"Упродовж 4 грудня 2018 року було оформлено 244 тисячі місць для проїзду у пасажирських поїздах, із них 148 тисяч квитків (61% від загальної кількості) - пасажири придбали через інтернет, решту – у залізничних касах. Подібна активність купівельного попиту спостерігалася влітку 2018 року, коли за одну добу пасажири придбали понад 176 тис. квитків на поїзди. Для порівняння – у середньому за добу оформлюється близько 149 тисяч місць, причому більше половини квитків, 77 тисяч (52%), - через інтернет", - йдеться у повідомленні.

В "УЗ" повідомляють, що сплеск активності продовжився і в середу, 5 грудня. Пасажирів закликають зважено ставитися до процесу придбання квитків, бо станом на 5 грудня у наявності місця на поїзди у передсвяткові дні на найпопулярніші маршрути.

Після реалізації планових квитків у продаж підуть проїзні документи на додаткові поїзди. Цього святкового сезону очікується не менше 30 додаткових поїздів.  

Нагадаємо, після відкриття продаж квитків на поїзди, що відправляються після 20 грудня, навантаження на онлайн-систему продажу квитків зросло у 6 разів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції