Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" запроваджує послугу доставки поклажі: скільки коштуватиме

Буде прийматися багаж до 36 кг.

"Укрзалізниця" запроваджує нову послугу для пасажирів — доставку ручної поклажі до та з поїзда.

Про це повідомляє пресслужба перевізника.

Від сьогодні, 3 лютого, послуга надаватиметься в пілотному режимі в трьох поїздах. Так, залізничники опрацюють механізм надання послуги на вокзалах Київ-Пасажирський, Дніпро, Львів, Харків-Пасажирський та у поїздах № 79/80 Дніпро — Київ — Дніпро, № 92/91 Львів — Київ — Львів, № 63/64 Харків — Київ — Харків.

Пасажирам пропонуватиметься доставка ручної поклажі з вокзалу до вокзалу або адресна — від дверей до дверей. Замовлення адресної доставки передбачає, що кур’єр сам забере поклажу та доставить за кінцевою адресою. Вартість послуги становитиме 200 грн, якщо доставка здійснюватиметься від вокзалу до вокзалу, та 350 грн, якщо від дверей до дверей.

Як зазначається, послуга надається за бажанням пасажира, який має проїзний документ і їде від станції початкового відправлення до кінцевої станції прибуття поїзда.

До перевезення приймається ручна поклажа пасажира вагою до 36 кг включно.

Нагадаємо, УЗ хоче запровадити систему знижок під час раннього придбання квитків. Новація почне діяти в поїздах дальнього призначення та "Інтерсіті".

Відео Уряд залучить німецьких фахівців до розвитку "Укрзалізниці": чи вдале це рішення

Останні новини такі: залізницю їм точно не передаватимуть і не віддаватимуть у концесію. Тобто, німці в Україні будуть спочатку консультувати. На першому етапі вони проведуть аудит і складуть "дорожню карту" розвитку залізниці. Залізницю вже очолював поляк, тепер запрошують німців - у чому ж різниця – дивіться далі.    

Уряд залучить німецьких фахівців до розвитку "Укрзалізниці": чи вдале це рішення

Залиште свій коментар

Вибір редакції