Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" запускатиме рух електричок у два етапи: як це відбуватиметься

"Укрзалізниця" запускатиме рух електричок у два етапи: як це відбуватиметься

Конкретних дат відновлення приміського руху поки не називають.

"Укрзалізниця" розробила план, як відновлювати рух приміських електричок після того, як це дозволить уряд. Планується, що процес розіб’ють на два етапи.

Про це повідомляє виконувач обов’язків голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик.

Підприємство готове запускати потяги оперативно, щойно скасують чи пом’якшать карантинні заходи. Наразі фахівці компанії проводять технічний огляд обладнання і рухомого складу, перевіряють працездатність кас і платіжних терміналів, здійснюють поточні ремонти вокзалів і поїздів. Для працівників пасажирського господарства закуповуються засоби індивідуального захисту.

"Відновлення приміського пасажирського сполучення, згідно з планом, відбудеться у два етапи: на першому етапі на колії повернуться 745 приміських поїздів для забезпечення підвозу громадян до місць роботи в години "пік", на другому - плануємо призначити ще 571 поїзд, і, таким чином, повністю відновити приміський залізничний рух", — зазначив Іван Юрик.

Водночас в "Укрзалізниці" наголошують, що приміські перевезення нині збиткові, оскільки місцеві бюджети не компенсують поїздки пільгових категорій громадян.

Згідно з планом уряду, який від 11 травня передбачає п'ять етапів послаблення карантину, відновлення міжміського сполучення в Україні планується аж на третьому етапі, коли кількість тих, хто одужує, буде більшою за тих, хто захворів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції