Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" запускає нові безпересадкові вагони до ще одного європейського міста

Вони почнуть курсувати від 8 грудня.

"Укрзалізниця" від 8 грудня запускає нові безпересадкові вагони Київ-Вроцлав.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Безпересадковий вагон Київ – Вроцлав у складі поїздів № 749/51-52/750 почне відправлятися зі столиці України з 8 грудня щоденно о 14:07 та прибуватиме до Вроцлава наступного дня об 11:25. У зворотному напрямку вагон відправлятиметься о 16:30 та прибуватиме до Києва наступного дня о 17:14", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вагони курсуватимуть із зупинками, зокрема на станціях Львів, Перемишль, Краків та Люблинець.

За словами в.о. голови "Укрзалізниці" Євгена Кравцова, у новому графіку руху пасажирські поїзди курсуватимуть до низки європейських міст, зокрема до Варшави, Відня, Будапешта, Вільнюса, Риги, Бухареста, Кошице, Кракова, Дебрецена, Любліна та інших.

"За 11 місяців цього року "Укрзалізниця" перевезла 389,1 тис. пасажирів до країн ЄС – це майже у 2 рази перевищує відповідні показники минулого року, загалом перевезли на 184 тис. пасажирів більше", – підкреслив він.

Нагадаємо, сервери "УЗ" вже другий день не можуть впоратися з навантаженнями під час придбання квитків. До 4 грудня продаж квитків на час новорічних та різдвяних свят був заблокований "Укрзалізницею". Продаж квитків на поїзді від 9 до 20 грудня розпочали лише наприкінці листопада. Через це після відкриття продаж квитків на поїзди, що відправляються після 20 грудня, навантаження на онлайн-систему продажу квитків зросло у 6 разів.

ВідеоЕлектронна система "Укрзалізниці" не витримала напливу охочих придбати квитки на святкові дати

"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на святкові дати у популярних напрямах і не справилася з кількістю охочих. Електронна система зламалася. В компанії також наголосили, що зараз відкрито продаж квитків на 70% цілорічних поїздів. На решту поїздів продаж буде відкрито найближчим часом.

Електронна система "Укрзалізниці" не витримала напливу охочих придбати квитки на святкові дати

Залиште свій коментар

Вибір редакції