"Укрзалізниця" запускає ще два нових потяги до моря: коли, з яких міст та куди можна дістатися

"Укрзалізниця" запускає ще два нових потяги до моря: коли, з яких міст та куди можна дістатися

Фото: УНІАН

Нові потяги курсуватимуть до Генічеська.

"Укрзалізниця" продовжує призначати нові потяги до моря з різних регіонів України. Йдеться про рейси з Кривого Рогу, Дніпра та Івано-Франківська до Генічеська.

Про це повідомила пресслужба перевізника.

Так, вже від 3 червня курсуватиме потяг № 204/190 сполученням Кривий Ріг, Дніпро-Генічеськ. Він зручно вирушатиме із Кривого Рогу за непарними числами о 18:50, курсуватиме через Нікополь, Запоріжжя, Мелітополь та Новоолексіївку, прибуватиме до узбережжя о 3:40.

У зворотному напрямку потяг № 189/203 курсуватиме від 6 червня. Він вирушатиме з Генічеська о 22:57 та прибуватиме до кінцевої зупинки о 7:43.

Також "Укрзалізниця" запускає потяг № 231/232 сполученням Івано-Франківськ-Генічеськ. Він курсуватиме від 5 червня за непарними числами, вирушатиме із Івано-Франківська о 14:42 та прибуватиме до Генічеська о 17:50 наступного дня.

У зворотному напрямку потяг № 232/231 курсуватиме за парними числами. Він вирушатиме з Генічеська об 11:20, прибуватиме до Івано-Франківська о 13:08 наступного дня, курсуючи через Новоолексіївку, Мелітополь, Запоріжжя, Дніпро, Козятин, Шепетівку та Львів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Укрзалізниця" від 3 червня запускає потяг №269/270 Лисичанськ-Одеса, який відкриє можливість для жителів Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного та цілої агломерації східних міст дістатися до моря. Від 11 червня запускає щоденний поїзд №86/186-185/85 Львів-Новоолексіївка-Бердянськ, також на літній період відкриває нове залізничне сполучення Чернігова і Сум з Одесою. 

Також компанія від 1 червня відновлює курсування поїздів до Угорщини і Австрії, зокрема, "УЗ" відкрила продаж квитків на міжнародний потяг Київ-Захонь (Угорщина) і безпересадочні вагони Київ-Відень (Австрія).

"Укрзалізниця" відновлює міжнародні сполучення – Економічні новини

"Укрзалізниця" відновлює міжнародні сполучення – Економічні новини

Повʼязані теми:

Наступна публікація