Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" запустила новий контейнерний поїзд для вантажів

Тепер вантажі будуть доставляти у Польщу за 40 годин.

"Укрзалізниця" запустила новий регулярний контейнерний поїзд із України до Польщі, кожну суботу він збиратиме контейнери зі станцій Запоріжжя, Маріуполь-Сортувальний та Нікополь. Про це повідомив голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.

Як повідомляється, він курсуватиме від станції Нижньодніпровськ-Вузол (Україна) до станції Славкув (Польща).  

За його словами, швидкість доставки контейнерів до кордону України з Польщею значно скорочено — до 40 годин, замість кількох діб. Крім того, завдяки збільшенню швидкості доставки вартість перевезення контейнерів на фітингових платформах власності АТ "Укрзалізниця", які знаходяться на балансі філії "Центр транспортного сервісу "Ліски", знижено від 20 до 25%.

"Укрзалізниця в рамках нового підходу до організації контейнерних перевезень гарантує якість комплексного сервісу. Адже прямий контейнерний поїзд, який прямує з суворим дотриманням графіку без жодних маневрових операцій на шляху та з прискореною технологією перетину кордону, — це цілорічна всепогодна альтернатива автомобільним перевезенням", — заявив Кравцов.

Зазначається, що це вже 19-й контейнерний поїзд "Укрзалізниці", який курсуватиме на постійній основі, з них 8 транзитних. "Наразі розглядаємо можливість організації нових контейнерних поїздів за маршрутом Литва — Україна — Литва. Наші фахівці з логістики контейнерних перевезень уже домовляються про співпрацю з колегами АТ "Литовські залізниці", ДО "Білоруська залізниця" та ТОВ "Containerships", — уточнив голова залізниці.

Нагадаємо, 30 березня повідомлялося, що "Укрзалізниця" проіндексувала тарифи на залізничні вантажоперевезення на 14,2%. Зазначалося, що індексація це лише перший крок до запровадження постійної моделі автоматичної індексації тарифів на індекс цін виробників промислової продукції.

ВідеоУкрзалізниця призначила додаткові поїзди на Великдень – економічні новини

Національний банк України встановив такий курс валют: долар коштує 26,96 грн, а офіційний курс євро – 30,46 грн. Кому перерахують величезні суми за газ та скільки додаткових поїздів призначила Укрзалізниця на Великдень – дивіться у сюжеті.

Укрзалізниця призначила додаткові поїзди на Великдень – економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції