"Укрзалізниця" збільшила термін на покупку квитків від 1 червня

"Укрзалізниця" збільшила термін на покупку квитків від 1 червня

Фото: УНІАН

Залізничні квитки можна буде купити за 90 днів до дати відправлення.

"Укрзалізниця" вирішила збільшити термін на покупку квитків від 1 червня. 

Про це повідомила пресслужба "Укрзалізниці".

Квитки на поїзди пасажири зможуть придбати за 90 днів до дати відправлення. Раніше цей термін становив 45/60 днів.

Зазначається, що збільшення терміну продажу проїзних документів з 45/60 діб до 90 діб надасть можливість пасажирам планувати свої поїздки значно ефективніше. Крім того, таким чином "Укрзалізниця" зможе  гнучкіше реагувати на попит і заздалегідь призначати поїзди на найбільш популярні дати та напрямки.

Слід зауважити, що "Укрзалізниця" з 8 ранку 27 травня відновила роботу залізничних квиткових кас на всіх вокзалах країни. Зокрема, працівники забезпечені засобами індивідуального захисту. Поряд із касами розташовані антисептики, нанесена розмітка для дотримання дистанції̈ між пасажирами.

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" відкрила продаж квитків ще на 9 поїздів далекого сполучення, які відновлять рух від 1 червня. Таким чином наразі запущено 14 поїздів. В "Укразалізниці" наголошують, що пасажири допускатимуться до поїздів виключно в захисних масках. Вимірювання температури тіла буде здійснюватися при посадці до вагону. Крім того, буде забезпечена санобробка вагонів перед та після кожного рейсу поїзда, провідники будуть забезпечені засобами індивідуального захисту. 

"Укрзалізниця" почала продаж квитків на перші після карантину потяги

"Укрзалізниця" почала продаж квитків на перші після карантину потяги

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація