"Укрзалізниця" збільшить зарплати своїм працівників: коли і наскільки зростуть посадові оклади

"Укрзалізниця" збільшить зарплати своїм працівників: коли і наскільки зростуть посадові оклади

За умови виконання основних доходних показників другий етап підвищення заробітних плат відбудеться вже від 1 жовтня цього року.

"Укрзалізниця" і Профспілка залізничників і транспортних будівельників домовилися про підвищення від 1 червня 2021 року на 10% тарифних ставок і окладів залізничників.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Зазначається, що підвищення будуть застосовані до працівників компанії, посадові оклади яких зараз менші за 30 тис. грн.

"Ми усвідомлюємо свою відповідальність за сталу роботу компанії. Саме тому було ухвалене рішення підвищити заробітну плату залізничникам, які мали найнижчу оплату та були найменш захищеними. Ми даємо сигнал нашим працівникам, що з величезною повагою ставимося до їх важкої щоденної роботи. Нині головна мета керівництва "Укрзалізниці" — знайти розумний баланс, при якому зможемо поліпшити життя залізничників та керувати компанією таким чином, щоб досягати якомога вищих фінансових результатів", - зазначив в. о. голови правління "Укрзалізниці" Іван Юрик.

В компанії також повідомили, що нове керівництво "Укрзалізницею" відновило п’ятиденний робочий тиждень для всіх залізничників. Також поновлено виплати, передбачені чинними Галузевою угодою й колективними договорами. Крім того, ухвалене рішення щодо підвищення на 25% рівня добових від 1 квітня 2021 року.

Нагадаємо, уряд під час засідання 17 березня погодив дострокове припинення повноважень голови правління АТ "Укрзалізниця" Володимира Жмака і поклав виконання обов'язків на Івана Юрика. 

"Укрзалізниця" піднімає ціни на квитки, картопля дорожчає – Економічні новини

"Укрзалізниця" піднімає ціни на квитки, картопля дорожчає – Економічні новини

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3574
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація