"Укрзалізниця" збільшує періодичність курсування поїзда "чотирьох столиць"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зміни в графіку заплановані на 30 січня.

Міжнародний поїзд "Чотири столиці", який сполучає Київ, Мінськ, Вільнюс та Ригу, курсуватиме раз на чотири дні замість одного разу на тиждень.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

"Поїзд "Чотири столиці" курсуватиме частіше. Від 30 січня змінюємо графік – рейси будуть один раз на чотири дні. На сьогодні поїзд їздить раз на тиждень. При цьому розклад руху не змінюємо", - написав він.

За словами Кравцова, залізничне сполучення користується попитом у пасажирів.

"Населеність в напрямку Київ – Рига складає 49%, у зворотному – 40%. Це гарні показники, що говорять про популярність сполучення до європейських столиць та його економічну рентабельність для української залізниці", - додав очільник УЗ.

Поїзд «Чотири столиці» курсуватиме частіше. З 30 січня змінюємо графік - рейси будуть один раз на чотири дні. На...

Опубликовано Євгеном Кравцовым Пятница, 18 января 2019 г.

Як уточнили у прес-службі компанії, про збільшення періодичності курсування поїзда домовилися залізничні адміністрації України, Білорусі, Литви та Латвії.

"Найбільше пасажирів цим поїздом прямує до Латвії (45%) та Литви (38%) і менше до Білорусі (17%). Загалом у період від 28 вересня 2018 року до 11 січня 2019 року в обох напрямках поїздом подорожували понад 4,3 тис. пасажирів", - додали в "Укрзалізниці".

Нагадаємо, поїзд "Чотири столиці" вперше вирушив за маршрутом 28 вересня 2018 року. У складі поїзда 10 вагонів, з них 9 купе та 1 вагон класу люкс. У 6-му вагоні купе розділені на чоловічі та жіночі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції