"Укрзалізниця" не пильнує

Незважаючи на запроваджений від кинця липня надзвичайний стан на залізниці, диверсант може спокійно зробити свою справу.

Цистерни з фосфором
УНІАН
Українських залізничників нічому не навчила ані "фосфорна трагедія" під Ожидовом...
Недавній теракт на російській залізниці мав би насторожити і українських транспортників. Але, як переконують в "Укрзалізниці”, надзвичайний стан у галузі запроваджено ще від кінця липня.

Кореспондент ТСН вирішив перевірити "Укрзалізницю” на пильність. За знаряддя терору він обрав звичайну садову лопатку. Місцем дії стала колія в міській смузі, де курсують потяги в Яготинському напрямку. Червону футболку було видно здалеку, ось тільки копач біля рейок мало кого зацікавив. За сто метрів косив траву лісник, на невідомого з лопатою не зважав.

Замість тротилу кореспондент поклав до ящика каміння й молоду картоплю: мовляв, тремтіть, залізничники, це – осколково-картопляна бомба!

Аварія
...ані підрив "Невського експресу" в Росії.
Колійні наглядачі з’явилися лише за півгодини очікування. Про несанкціоновані земельні роботи біля рейок їх таки сповістили машиністи. У кореспондента вони спитали, де шукати диверсантів.

Наступну зупинку було обрано ближче до столичного центру. Новою мішенню став залізничний міст біля станції метро "Сирець”. Картопляна міна без перешкод зайняла своє місце прямісінько біля рейок. Знімальна група марно чекала на реакцію від колійних охоронців. Можна було залишати засідку. На захист залізничного руху став лише безпритульний Микола. Він навіть погрожував заявити в міліцію - усе бачив. Щоправда, вже за п’ять хвилин пом’якшав. І пояснив: просто колись служив у залізничних військах, тож і диверсію, як то кажуть, нюхом чує.

ВідеоЧи безпечна українська залізниця?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: