"Укрзалізниця" попереджає про затримку потягів

"Укрзалізниця" говорить про затримку рейсів, і призначає 45 додаткових потягів на свята.

Через складні метеорологічні умови рух поїздів не припиняється, але вони прибувають із затримками.

У надзвичайно складних метеорологічних умовах основні зусилля залізничників зосереджені на забезпеченні безперебійного руху пасажирських та приміських поїздів, повідомляє Укрзалізниця.

Для координації цих заходів на залізницях цілодобово працюють створені оперативні штаби.

Зокрема, упродовж останньої доби у ліквідації наслідків стихії були задіяні понад 15 тис. працівників залізничного транспорту та більше п'ятдесяти одиниць спеціальної техніки.

Залізничники переконливо просять водіїв автотранспорту для власної безпеки суворо дотримуватися правил дорожнього руху при перетині переїздів і без крайньої потреби не сідати за кермо за умов засніженої дороги та ожеледиці.

В той же час залізничники продовжують роботу із забезпечення пікових перевезень пасажирів напередодні і під час новорічних і зимових свят і, станом на 18 грудня, призначили 45 додаткових потягів.

Зокрема, 14 потягів призначила Південно-Західна залізниця; 13 — Придніпровська; 6 — Одеська; 5 — Південна, 3 — Львівська; 4 — Донецька. Крім того, 20 потягів (з них 3 транзитних) призначили російські залізничники.

Нагадаємо, через сильні снігопади рух автотранспорту був суттєво обмежений на дорогах восьми областей України - Донецької, Запорізької, Хмельницької, Волинської, Одеської, Миколаївської, Луганської і Кіровоградської.

При цьому найбільш складною ситуація залишається на півдні України - напередодні близько 700 автомобілів потрапили у сніговий затор на трасі Херсон - Миколаїв.

Читайте також:

Снігова стихія паралізувала Україну

Укрзалізниця введе гаряче харчування в потягах

На Новий рік і Різдво "Укрзалізниця" запустить додаткові поїзди
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: