Ульянченко хоче віддати Київську область своєму заступнику

В кулуарах ходять плітки, що глава СП Віра Ульянченко хоче бачити губернатором Київщини свого заступника, а в обмін пропонує БЮТ Закарпаття.

В Секретаріаті президента основним кандидатом на посаду голови київської ОДА вважають чинного першого заступника губернатора Віктора Вакараша.

Вакараш вважається правою рукою Віри Ульянченко, яка минулого тижня очолила Секретаріат президента, залишивши посаду губернатора Київської області.

"Вірі Іванівні потрібно, щоб саме своя людина закрила всі тили в столичному регіоні", - розповіло джерело в СП газеті "Дело". За його інформацією, вже на цьому тижні президент може призначити Вакараша губернатором.

Інтрига навколо вакантного поки що крісла полягає в тому, що минулого тижня Кабмін представив президенту свого кандидата на посаду керівника Київської області. Ним став екс-прем'єр-міністр Валерій Пустовойтенко.

У свою чергу в оточенні колишнього глави Секретаріату Віктора Балоги стверджують, що Ульянченко вже почала переговори з Юлією Тимошенко з питання ротації губернаторів. Нібито Ульянченко доведеться провести якийсь обмін і віддати БЮТ іншу область, щоб зберегти за собою Київську.

За інформацією ЗМІ, Кабмін, погодившись на кандидатуру Вакараша, може подати подання президенту про призначення нардепа від НУ-НС Геннадія Москаля губернатором Закарпаття.

Москаль, як відомо, керував Закарпаттям в 2001-2002 роках і давно конфліктує з Віктором Балогою, чиєю вотчиною традиційно вважають саме Закарпатську область. Таким чином і Ульянченко, і Тимошенко зможуть нейтралізувати вплив Балоги в регіоні перед виборами.

Сам Москаль запевнив, що про подібні наміри нічого не знає. "Це мудре рішення, але мені про нього ніхто не повідомляв", - пожартував він.

Тим часом в пропрем'єрській фракції нагадують, що поки що Кабмін не відмовився від висунення Валерія Пустовойтенка на посаду губернатора столичної області. В кулуарах кажуть, що це призначення вигідне частині членів БЮТ.

Читайте також:

Команда Балоги залишає Секретаріат президента

Ульянченко перетворить Секретаріат з фабрики інтриг на дорадчий орган

Звільнити Балогу Ющенку допомогли спецслужби

Ульянченко заспокоїла, що в її кабінеті нема виборчого штабу Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: