Ульянченко хоче довести, що у Ющенка не працюють черстві бюрократи

Ульянченко хоче зробити діяльність Секретаріату більш публічною. Він має бути магнітом, який би притягував ідеї та людей, які підтримують позицію президента.

Глава Секретаріату президента Віра Ульянченко має намір зробити роботу Секретаріату більш прозорою і намагатиметься припинити ворожнечу між Секретаріатом і урядом.

"Мені здається, що треба зробити діяльність Секретаріату більш публічною, більш ініціативною. Секретаріат має бути магнітом, який би притягував ідеї та людей, які підтримують позицію президента. Бо, в основному, суспільство розділяє погляди Віктора Ющенка", - сказала вона.

"Секретаріат має бути відкритим для людей, які поділяють ці погляди. За перший же тиждень роботи ми одержали багато пропозицій від інтелігенції, яка відчуває загрозу національним інтересам...", - додала вона.

Ульянченко також зазначила, що СП не буде "плести інтриг", тому що "створювати штучні конфлікти, намагатися вести якусь підкилимну політику — це не в дусі президента Ющенка, і це не є завданням Секретаріату".

"Я, наприклад, не вважаю правильним проводити галасливі прес–конференції з безкінечними звинуваченнями. Завдання ж не в тому, щоб висловити зауваження, а в тому, щоб консолідувати суспільство. А, повірте, знайти діалог значно складніше, ніж вийти на люди зі скандалом", - сказала вона.

"Мені, наприклад як голові Київської облдержадміністрації абсолютно не подобалося обмеження ходити на наради до Кабінету міністрів — було навіть таке розпорядження. Це і є штучне формування конфліктів", - додала Ульянченко.

При цьому вона зазначила, що така ж позиція була в уряді щодо міністрів — "не пускати їх у поїздки з президентом, на наради".

"Мені здається, що це абсолютно недостойна поведінка ні одного, ні іншого органу. Влада має працювати для людей, а не влаштовувати "дитячі розборки", - сказала глава Секретаріату.

На думку Ульянченко, однією зі стратегічних помилок попереднього керівництва Секретаріату президента було те, що "між президентом і суспільством було втрачено діалог".

"Віктор Ющенко сильний у спілкуванні з людьми — він двічі отримував підтримку виборців саме тому, що безпосередньо з ними спілкувався: у 2002 та 2004 роках... Одне з основних завдань Секретаріату — відновити діалог президента з суспільством. Донести людям інформацію про те все, що зроблене. Бо ж насправді виконано дуже багато", - сказала вона.

Ульянченко також розповіла, що з приходом до Секретаріату у неї практично не стало вільного часу.
"Доводиться щодня напружуватися над втіленням різних ідей. Хочеться відчути новий імпульс у діяльності Секретаріату — прибрати все негативне нашарування з іміджу цієї структури. Хочу, щоб люди відчули, що СП — це не така собі зашкарубла, безсердечна чиновницька контора, де працюють черстві бюрократи. Хотілося б, щоб люди зрозуміли, що біля президента працюють люди з креативним мисленням", - сказала вона.

"Мені завжди комфортно, коли роботи багато, коли є креатив, ініціатива. Коли відчувається, що біля тебе є команда, яка не просто відбуває на роботі час, а витрачає його на втілення корисних ідей. Добре, коли команда стимулює, не дає можливості заспокоїтися, вчасно "заснути", - додала Ульянченко.

Як повідомлялося, голова Секретаріату президента Віра Ульянченко заявила, що її завдання на новій посаді - скоординувати діяльність всіх органів влади.

Про це вона сказала в інтерв’ю телеканалу 1+1.

Ульянченко наголосила, що "президент завжди налаштований на діалог, на компроміс".

Нагадаємо, Віру Ульянченко було призначено головою Секретаріату президента 19 травня. На цій посаді вона змінила Віктора Балогу, який подав у відставку. До цього Ульянченко працювала на посаді губернатора Київської області.

Балога після свого звільнення з СП жорстко розкритикував Віктора Ющенка. Зокрема колишній керівник Секретаріату наголосив, що, на його переконання, Ющенко "не має морального права" знову претендувати на керівництво державою, адже він не зміг виконати жодної з обіцянок, які давав під час виборчої кампанії 2004 року.

Крім того, Балога звинуватив Ющенка у "кумівстві" в кадрових призначеннях, нездатності вирішити конфлікти у владі й апатії.

Читайте також:

Ульянченко заспокоїла, що в її кабінеті нема виборчого штабу Ющенка

Ульянченко перетворить Секретаріат з фабрики інтриг на дорадчий орган

Ющенко представив нову голову свого Секретаріату

Президент позбавив Ульянченко посади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: