Ульянченко не говорила з Януковичем про прем'єрство Ющенка

Соратниця Ющенка заявила, що з Януковичем не говорила, а "Наша Україна" продовжує вірити в можливість екс-президента сісти в крісло прем'єра.

Екс-голова Секретаріату президента Віра Ульянченко не обговорювала з президентом Віктором Януковичем кандидатуру Віктора Ющенка на посаді прем'єра.

"Зустрічі не було з президентом, тим більше із цього приводу не було ніякої розмови. Але дійсно члени партії "Наша Україна" говорять про кандидатуру Ющенка, як можливого прем'єра", - сказала Ульянченко.

"Навряд чи ще знайдеться така особа, якій би довіряли, під його слово могли б реструктуризувати, приводити інвестиції", - підкреслила вона.

Як відомо, раніше газета "Дело" з посиланням на джерело в парламенті повідомляла, що Янукович відмовив Ульянченко в реалізації варіанту прем'єрства Ющенка.

Як повідомлялося, пізніше депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко в ефірі одного з українських телеканалів заявила, що ПР не розглядає кандидатуру екс-президента Віктора Ющенка на посаду прем'єра.

Крім того, коментуючи ухвалення в першому читанні змін в регламент, які дозволяють формувати коаліцію з окремих депутатів, Ульянченко заявила: "Не варто коаліцію робити і починати перші кроки з неконституційних кроків...Необхідно, щоб коаліція створювалася так, як це записано в Конституції".

"Дуже важливо, щоб ця коаліція була легітимною. Надзвичайно важливо для прем'єра бути легітимним", - підкреслила вона.

В той же час, за словами Ульянченко, ухвалення парламентом такого рішення "не означає припинення переговорів, але це означає неприйняття такого методу ведення переговорів, такого тиску, такого шантажу".

"Я упевнена, що це не означає перерву в проведенні переговорів, тому що і президент, і Партія регіонів розуміють, що їм потрібна стабільна коаліція", - заявила екс-голова Секретаріату президента.

Читайте також:

Янукович відмовив Ющенку в прем'єрстві

Регіони дали Ющенку один шанс з мільйона

Регіонали обіцяють створити нову коаліцію і Кабмін до 10 березня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: