Ульянченко обіцяє, що Ющенко більше не буде скромним

У Ющенка кажуть, що рейтинг був низьким через скромність: поки інші піарилися, у них мовчали, а тепер не будуть.

Глава Секретаріату президента Віра Ульянченко вважає прорахунком команди президента не належну подачу у ЗМІ інформації про результати його роботи.

"Не помиляється лише той, хто нічого не робить. Тому, звісно, прорахунки були. Бо, скажімо, ми мало давали у ЗМІ інформації про виконане президентом, у той час як інші політики навіть чужі заслуги видавали за свої та „піарилися” з усіх телеканалів", - заявляє Ульянченко.

Сьогодні, повідомила Ульянченко, команда президента змінили тактику „скромності”.

"Коли люди щодня стали чути про більш чи менш вагомі результати роботи Віктора Ющенка, його рейтинг стрімко пішов угору", - говорить вона.

Прикрою помилкою, на її переконання, була також безмежна довіра до людей, котра обернулася тим, що колись єдина команда просто-напросто розкололася.

"Після Майдану нам хотілося все кардинально змінити. Було звільнено 18 тисяч службовців періоду Кучми. Погоджуюся: частину місць зайняли молоді і перспективні фахівці. Але чимало з’явилося таких, які, вдягнувши помаранчеву шапку, стали реалізовувати власні амбіції, лобіювати особисті інтереси. Ось це й було основним прорахунком, результати котрого ми пожинаємо сьогодні", - заявила Ульянченко.

Нагадаємо, нещодавно один із керівників штабу Ющенка у Львівській області порівняв рейтинг президента з "рейтингом" Христа. І боїться втручання у вибори містичних сил.

Читайте також:

Ющенко закликав Тимошенко реально зайнятися грипом, а не піаритись

Ющенка визнали найненависнішим кандидатом у президенти

Ющенко пишається кожним своїм днем і просить не судити жорстко

Штаб Ющенка порівняв його з Христом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: