Ульянченко перетворить Секретаріат з фабрики інтриг на дорадчий орган

Секретаріат не буде автономним гравцем, він завжди буде відкритим для діалогу з усіма інститутами.

Новопризначений керівник Секретаріату президента України Віра Ульянченко вважає своїм головним завдання на цій посаді зробити Секретаріат дорадчим органом глави держави.

Про це вона сказала в ефірі програми “Свобода на Інтері”.

Ульянченко повідомила, що перше завдання, яке поставив перед нею президент, – щоб Секретаріат одержав статус його дорадчого органу.

За її словами, Секретаріат має допомагати главі держави виконувати його функції.

"Моє завдання – щоб Секретаріат не був фабрикою інтриг та недомовленостей", - сказала Ульянченко.

Вона зазначила, що президент завжди бажав і бажає вести діалог з політичними та економічними елітами, суспільством, громадськими організаціями.

Ульянченко наголосила, що Секретаріат за її керівництва не буде автономним гравцем, він завжди буде відкритим для діалогу з усіма інститутами.

Водночас президент Віктор Ющенко обіцяє нові кадрові зміни у Секретаріаті.

"Очевидно, будуть кадрові зміни в апараті, очевидно, не все мене влаштовує, очевидно, я не хотів би, щоб люди, які біля мене володіли цинічними якостями, які я не хочу бачити ні в собі, ні біля себе. Це не моя політика, це не моя мета, це не ті засоби, з якими я хочу, щоб досягалася реалізація політики президента", - наголосив він.

Ющенко зауважив, що його рішення замінити главу Секретаріату пов’язане з бажанням "відділити негативізм, який виникав останнім часом, коли йшла мова про роботу Секретаріату".

"Ви знаєте, я політик діалогу і я політик комунікації, і я ніколи не відхиляв руку, коли мені подавали, чи коли було, як правило, я подавав руку навіть тоді, коли мені каміння подавали", - сказав президент.

Нагадаємо, 16 травня Балога написав заяву про звільнення з посади глави президентського Секретаріату.

19 травня Ющенко підписав указ про звільнення Віктора Балоги з посади глави Секретаріату і призначив на цю посаду Віру Ульянченко.

Читайте також:

Ющенко представив нову голову свого Секретаріату

Балога готується покинути Секретаріат президента

Наступником Балоги стане Віра Ульянченко

Ульянченко очолила раду "Нашої України"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: