Ульянченко вимагає в Росії пояснень, що та зробила для України

Глава секретаріату президента "повернула" Росії фразу Єльцина, наголосивши, що Україна віддана Росії і буде віддана надалі.

Заяви керівництва Росії щодо України не можуть привести до конструктивних двосторонніх відносин, вважає глава секретаріату президента України Віра Ульянченко.

"Ті заяви, які звучать із російської сторони про те, що нібито Україна – це держава, яка не відбулася, не можуть привести до конструктивних відносин між Україною та Росією", - заявила вона.

За словами Ульянченко, "намагання показати свої імперські амбіції, "пояснюючи" їх усім колишнім радянським республікам, призвело до того, що Росія має "пояснювати" і Білорусі, бо Лукашенко теж має проблеми з Росією".

"Такі ж заяви може почути нове керівництво Молдови, бо вони вже сказали про НАТО і про європейські відносини", - додала вона.

Водночас глава секретаріату президента наголосила, що Україна "є і буде віддана дружбі з Росією".

"Встаньте і подумайте, що ви зробили для України", - пригадала Ульянченко слова колишнього президента Росії Бориса Єльцина.

"Це не випадкова фраза, тому що тоді політикум Росії велике значення надавав добросусідським відносинам, адже ми змушені бути сусідами", - переконана вона.

"Тон спілкування має бути як у братніх держав", - наголосила глава секретаріату президента України.

Ульянченко впевнена, що "якщо ми не позбавимося такого тону розмови між Україною і Росією, який існує сьогодні, то нам навряд чи доведеться чекати на поліпшення наших відносин".

Вона також висловила припущення, що послання президента Росії Дмитра Медведєва до президента України Віктора Ющенка стало перевіркою для українського політикуму, щоб визначити, хто і як на нього відреагує.

Читайте також:

Кремль: заява Мєдвєдєва адресувалася виключно Ющенку

Жириновський закликав припинити братські відносини з Україною

МЗС РФ: Україна не зрозуміла Мєдвєдєва. Він зовсім не агресивний

Мєдвєдєв нагадав українським політикам Гітлера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: