Ульянченко: Ющенко відкличе з КС закон про вибори, якщо Рада його підправить

Ульянченко наголошує, що Віктор Ющенко жодного разу не говорив про скасування всбого Закону про вибори, але "переписати деякі статті" треба.

Президент України Віктор Ющенко відкличе подання до Конституційного Суду, якщо Верховна рада внесе зміни до нової редакції закону про вибори глави держави.

Про це заявила глава Секретаріату президента Віра Ульянченко в ефірі телеканалу ICTV в неділю.

"Верховна Рада абсолютно спроможна зібратися і внести зміни до вже існуючого закону про вибори, оскільки тільки лінивий не говорить про проблеми окремих статей цього закону", - сказала Ульянченко.

Вона також  зауважила, що президент відкликав би своє подання до Конституційного Суду, "якщо б це все було зроблене у залі Верховної ради і воно задовольнило би повністю усі позиції, про які говорив президент, і ці позиції не йшли б у розріз з Конституцією".

 "Президент жодного разу не сказав про скасування всього закону про вибори", - наголосила Ульянченко.

"У законі є багато позитивного. Але там є певні статті, які абсолютно не відповідають міжнародним нормам, які не гарантують права і обов’язки громадян, які суперечать Конституції і саме до цих статей президент мав претензії", - додала вона.

Ульянченко заявила, що можливе скасування Конституційним Судом окремих норм нової редакції закону після початку передвиборчої кампанії "не вплине на виборчий процес, і про це вже декілька разів говорили і представники ЦВК".

Також, коментуючи заяви про те, що не ухвалення держбюджету на наступний рік може призвести до зриву виборів президента через недофінансування, глава Секретаріату сказала: "Це теж технологія, це теж залякування, це теж певні механізми впливу, у тому числі на процес виборів".

Як відомо, раніше заступник Ульянченко Ігор Попов заявив, що не ухвалення парламентом держбюджету-2010 є загрозою для проведення президентських виборів.

Читайте також:

Ющенко оскаржив у КС поправки до закону про вибори президента

Закон про вибори президента набув чинності

Литвин: Президентські вибори можуть бути зірвані

Литвин підписав закон про вибори президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: