Ульянченко заспокоїла, що в її кабінеті нема виборчого штабу Ющенка

Ющенко визначився зі своєю політичною опорою – це "Наша Україна". Але виборчий штаб президента не на Банковій.

Голова секретаріату президента Віра Ульянченко заявила, що її завдання на новій посаді - скоординувати діяльність всіх органів влади.

Про це вона сказала в інтерв’ю телеканалу 1+1.

Ульянченко наголосила, що "президент завжди налаштований на діалог, на компроміс".

"Я не пам’ятаю, щоб колись конфлікти народжували щось цікаве. Моє завдання скоординувати діяльність всіх органів влади", - зазначила вона.

Віра Ульянченко також підкреслила, що виборчий штаб президента Віктора Ющенка не знаходиться в Секретаріаті президента.

"Мені б хотілися, щоб мене правильно зрозуміли – президент визначився зі своєю політичною опорою – це "Наша Україна". Але я хочу заспокоїти усіх своїх опонентів – виборчий штаб президента не на Банковій", - заявила голова Секретаріату.

"Як приклад, я працювала головою Київської ОДА, я з перших днів з формування у партії НСНУ, очолювала обласну партійну організацію, це був період проведення дочасних парламентських виборів, і ніхто ніколи не звинуватив мене у тому, що був використаний адмінресурс на користь моєї партії", - зазначила Ульянченко.

Ульянченко переконана, що основне надбання суспільства за час президентства Ющенка – це принцип чесних і прозорих виборів та відкритої політики. "І я ні в якому разі це не порушу", - заявила вона.

Відповідаючи на питання, чи є зараз криза оточення президента пов’язана з відсутністю людей, яким Ющенко довіряє, глава секретаріату сказала: "Дуже часто, люди які приходили у партію, які приходили до президента, ті слабкі люди, перш за все переслідували свої власні інтереси, свої власні амбіції".

"І це не проблема президента, це не проблема тих людей, які довго в партії. В ідеологічних партіях це часто буває. Я не хотіла б, щоб з цього робили трагедію", - вважає Ульянченко.

Відповідаючи на питання про свої стосунки з олігархами, Ульянченко заявила: "В країні, у якій я живу, я б не хотіла, щоб частину людей, які заробляють гроші, утримують трудові колективи, виконують роботу, називали бандитами".

"Я запропонувала олігархам іншу систему співпраці. Ми маємо зробити так, щоб бізнес і влада були партнерами. Влада не може без бізнесу, але й бізнес не може бути без влади", - зазначила голова секретаріату.

Читайте також:

Ульянченко перетворить Секретаріат з фабрики інтриг на дорадчий орган

Ющенко представив нову голову свого Секретаріату

Головою Секретаріату президента стала Віра Ульянченко

Ульянченко очолила раду "Нашої України"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: