Губернатор Ющенка підтримав Тимошенко

Глава Харківської облдержадміністрації Арсен Аваков, який заявляв, що підтримує лише Віктора Ющенка, заявив, що його вибір - Юлія Тимошенко.

Глава Харківської облдержадміністрації Арсен Аваков заявляє, що підтримає в другому турі Юлію Тимошенко.

Про це йдеться в його заяві на персональному сайті.

"Мені дивно чути заяви політиків про те, що "у другому турі виборів вибору немає". Не підтримати жодного з кандидатів означає підсилити в і без того стомленому суспільстві атмосферу безвиході і приреченості", - відзначив губернатор.

"Я не маю права на таку позицію. Мій вибір - Юлія Тимошенко", - заявив Аваков.

"І не в її захист спрямований мій голос (Юлія Володимирівна себе в образу не дасть, і в цьому немає ніякого сумніву). Мій голос - на захист тих демократичних цінностей, за які ми боролися. І тут нам з Тимошенко по дорозі. Я переконаний, що вона не менше за інших патріотів зацікавлена в незалежності і процвітанні України", - сказав він він.

Як аргумент на користь Тимошенко, Аваков навів те, що "особисте втручання Тимошенко дозволило не тільки врятувати, але фактично відродити літакобудування в Харкові".

"Ввійшли в ритм, відчувши реальну підтримку влади, наші гіганти - "Турбоатом" і ХЕМЗ, "Електротяжмаш", ФЕД, набирають темп реформи на заводі імені Малишева, ХЕМЗі, Ізюмському тепловозоремонтному. Були виділені необхідні кошти на будівництво метрополітену і реконструкцію стадіону "Металіст", - відзначив він.

Нагадаємо, Аваков завжди був близький до Петра Ющенка. Хоча мер Харкова Михайло Добкін і раніше звинувачував Авакова в таємній роботі на користь Тимошенко. Раніше Тимошенко підтримав Дніпропетровський губернатор Віктор Бондар, який свого часу озвучив не одне обвинувачення від секретаріату президента убік прем'єра.

Читайте також:

Кільчицька у себе на балконі агітує за Януковича

Тимошенко звинуватила Ющенка у зраді України

Вітренко закликала голосувати за Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: