Уманські школярки готувались до приймання пігулок, бо купили їх заздалегідь і принесли до школи

Автор
Олена ЛоскунОлена Лоскун
Дата публікації
Перегляди
3196
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Уманські школярки готувались до приймання пігулок, бо купили їх заздалегідь і принесли до школи

Фото: Pexels

Зараз дівчата все ще в лікарні, їхній стан нормальний і ніщо здоров’ю не загрожує.

У школі в Умані, де великою кількість пігулок отруїлися двоє восьмикласниць, зібрали нараду, щоб встановити причини вчинку дівчат.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Поки зупинились на двох версіях - діти хотіли заявити про себе, можливо щоб привернути увагу, бо ж начебто мали проблеми у стосунках із друзями, можливо навіть хлопцями.  Або ж просто виявили цікавість, що ж з ними відбудеться.  

Викладацький склад і інші школярі, які дружать із восьмиклассницами приголомшені, адже переконані, що вони на таке не були здатні.

Але кажуть, що дівчата до цього готувались, бо ж пігулки купили заздалегідь і принесли із собою до школи. "Дівчата принесли пігулки, я не знаю, де вони їх купували. Вони почекали 5 хвилин, поки трошки розійдуться з туалету. З ними була водичка, бо вони носять із собою і там випили по 10 пігулок", - розповідає директорка школи Тетяна Глущук.

Всі із ким поспілкувались журналісти ТСН запевняють, що нічого не виказувало, що діти можуть скоїти таке, запевняють в школі.

Новини України: що спонукає підлітків труїти себе пігулками

Новини України: що спонукає підлітків труїти себе пігулками

Зараз дівчата все ще в лікарні, їхній стан нормальний і ніщо здоров’ю не загрожує. З дівчатами працюють психологи, вони зараз почуваються вже добре. «Жартують. Батьки постійно із ними», - каже місцева лікарка.

Нагадуємо, що у Боярці стався подібний випадок, але там семикласниці випили по 40 пігулок. Одна з них загинула, іншу - лікарі врятували. Зараз її життю немає загрози. Медики кажуть, що найближчим часом її можуть вже виписувати.  

Зараз із дитиною і мамою працюють психологи. Тим часом, директорку школи, де сталась трагедія, відсторонили від обов’язків.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3196
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація