Умовна аварія для навчань

Умовну пожежу гасили у середу на Південноукраїнській атомнії електростанції.

Витік мастила із трубопроводу реактора, відмова автоматичних систем блокування, як наслідок – пожежа і великий викид радіації у повітря - за такою легендою гасили умовну пожежу на першому енергоблоці Південноукраїнської атомної електростанції. 

Як ліквідовувати аварію, керівники станції вирішують в бункері за металевими дверима. Щойно вони зачиняються за останнім з керівників – доповідь про ситуацію та палке обговорення, що робити далі. 

В епіцентрі подій гаряче: умовно палає мастило, відмовили автоматичні системи блокування, витікають радіоактивні речовини. На допомогу місцевим бійцям МНС потроху прибувають загони з усієї області. Менше ніж за 2 години витік радіації ліквідовано.

Керівники станції заспокоюють, в реальному житті кидатись у полум`я не доведеться. Автоматика, яка відмовила за легендою, на практиці неодмінно спрацює.

Атомники запевняють: ймовірність аварії, яку сьогодні умовно ліквідували, одна мільйонна. Цей сценарій відпрацьовують тільки тому, що його, як ймовірну поломку, заявив проектант.

ВідеоУмовна пожежа на АЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: