УНА-УНСО: ми не воювали в Південній Осетії. Росія блефує

Представники УНА-УНСО стверджують, що не воювали у серпні минулого року на боці Грузії у південноосетинському конфлікті.

Представники української націоналістичної організації УНА-УНСО заперечують, що в серпні 2008 року українці воювали в Південній Осетії.

"Ані підрозділів УНА-УНСО, ані окремих представників УНА-УНСО в зоні конфлікту не було. Після конфлікту приїжджала група наших хлопців, щоб зняти на відеоплівку результати війни", - розповів один із лідерів організації Ігор Мазур.

"Нам здається, що це ще одна така улюблена тема для російських спецслужб: показати свою, скажемо так, профнепридатність, вигадавши якийсь міф про 200-300 бойовиків. Бодай якісь реальні документи, паспорти якісь мали би залишитись... Таких документів немає. Тобто, це ще один блеф перед президентськими виборами в Україні, щоб натиснути на Ющенка", - зазначив Мазур.

Напередодні, 24 серпня, на сайті Слідчого комітету при прокуратурі Росії (СКП) з’явилась заява про те, що українські військові та 200 членів УНА-УНСО брали участь у військових діях у Південній Осетії в серпні 2008 року.

Представник СКП Росії Володимир Маркін заявив, що в ході розслідування було встановлено, що представники України виступали на грузинському боці, і що Москва "має беззаперечні докази цих фактів". Також за його словами, в ході серпневої операції у Південній Осетії минулого року російські військові вилучили військову техніку, яка нібито належала Україні.

Міністерство оборони України цю інформацію спростувало. Керівник прес-служби Генштабу Сергій Кузьмін назвав подібні заяви Москви "пропагандою". Він підкреслив, що українські військові перебували на навчаннях у Грузії, однак з початком військових дій у регіоні були відкликані.

Читайте також:

Генштаб України заперечує участь ЗС країни в південноосетинському конфлікті

У прокуратурі РФ заявили про наявність доказів участі українців у серпневій війні

Кремль наполягає, щоб Україна припинила озброювати Грузію

УНА-УНСО вшанувала своїх загиблих у війні в Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: