УНА-УНСО завадила стратити опудало Бандери в Одесі

В Одесі сталася бійка через Степана Бандеру. Кілька членів УНА-УНСО потрапили у міліцію.

В Одесі побилися за Бандеру. Два десятки ветеранів Великої Вітчизняної та представники проросійських молодіжних організацій, протестуючи проти присвоєння Степану Бандері звання Героя України, вирішили провести показовий суд та страту його опудала.

Представники місцевого осередку УНА-УНСО стали їм на заваді. Після словесних образ розпочалася бійка, розбороняли яку міліціонери.

В результаті трьох представників УНА-УНСО забрали до відділку, а опудало так і не стратили.

Нагадаємо, громадські організації Одеси збиралися організувати театралізований суд над президентом Віктором Ющенко 30 січня за присвоєння Степану Бандері звання Героя України.

Молодь планувала провести театралізоване судове засідання, на якому скасувала би присвоєння звання Героя України Степану Бандері. "На засіданні буде засуджений за всі свої злочини Бандера разом зі своїми поплічниками", сказано в повідомленні організації.

Крім того, організатори акції планували "вивісити опудало Бандери і зірвати з нього орден Героя України, який потім передадуть губернатору, як протест одеситів проти державної націоналістичної політики".

 

Читайте також:

В Одесі пройде товариський суд над Ющенком і Бандерою

Ющенко присвоїв Бандері звання Героя України

БЮТ: Ющенко дав Бандері звання Героя "з ненависті до Тимошенко"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: