Унаслідок масштабних пожеж у Житомирській області вже згоріли понад 80 будинків і вогонь вирує далі

Інформація про людські жертви відсутні.

У Житомирській області масштабні лісові пожежі перекинулися на села й уже знищили 81 будинок - 43 нежитлові та 38 житлових. Найбільшої шкоди завдано селам Нижня Рудня, Острови, Магдину та Личмани Овруцького району.

Про це у Facebook повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко.

"Локалізовуємо пожежі на півночі Житомирщини: було знищено десятки людських домівок та охоплено вогнем близько 4 тисяч гектарів лісу. За отриманою інформацією, на території шести лісництв у Овруцького району тривають масштабні лісові пожежі, які почалися ще 16 квітня", - повідомив голова ОДА.

Кількість евакуйованих жителів постійно уточнюється, за попередньою оцінкою – це близько 50 осіб. Усіх переселили до сусідніх сіл, зокрема до села Гладковичі. Потерпілих забезпечили харчуванням та місцем для ночівлі.

"Проте сильний вітер сприяє захопленню нових площ вогнем", - наголосив Бунечко.

Локалізовуємо пожежі на півночі Житомирщини: сьогодні було знищено десятки людських домівок та охоплено вогнем близько...

Опубліковано Віталієм Бунечком Пʼятниця, 17 квітня 2020 р.

У ДСНС повідомили, що до ліквідації пожеж залучено 112 рятувальників та 24 спецавтомобілі, 311 працівників лісництв та 55 одиниць техніки. Також залучено три літаки АН-32П від ДСНС. Для надання допомоги направлено важку інженерну техніку (БАТ) Збройних сил України. Усі загоряння виникли 16 квітня. Суха та вітряна погода ускладнює процес гасіння.

Зазначимо, що від пожеж у Житомирській області та в Чорнобильській зоні вітром принесло дим у багато регіонів України, зокрема до Києва.

Повʼязані теми:

Наступна публікація